Klinik Masaj

Fizyoterapi, bireylerin yaşam süreleri boyunca maksimum hareket kabiliyetlerini korumak, geliştirmek ve yenilemekten sorumlu sağlık bilim alanı olarak tanımlanmaktadır. Fiziksel yöntemler kullanılarak hareket kabiliyetini iyileştirmek, düzeltmek amaçlanmaktadır. Tıp alanında farklı branşlarda kullanılan ortak bir tedavi yöntemi olarak fizyoterapi, sağlık ve günlük hayat standartları açısından insanlara birçok fayda sağlıyor. Bu faydaların en başında hareket bozukluklarının giderilmesi yer alır.

Psikolog, psikoloji ve sosyal alanda yardıma ihtiyaç duyan bireylere danışmanlık hizmeti sunar. Anksiyete bozukluğu, stres ve paranoya gibi hastalıkların tedavisi için terapiler uygular. Aile ve grup terapileri uygulayarak evli çiftlerin sorunlarını çözmelerinde yardımcı olur.

Biz Fizomit Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak tecrübeli kadromuz ve kişiye özel tedavi yöntemlerimizle Kocaeli İzmitte Klinik Masaj konularında tüm hastalarımızın sorunlarına çözüm arıyoruz. Hastalarımızın fonksiyonel kazanımları ile birlikte yaşam kalitesini yükseltmek ve sosyal hayata adapte olmasını sağlamak birincil hedefimizdir.

Mesleğimizin bizlere kattığı empati sayesinde, hasta ve ailesi için psikolojik açıdan yaşanan bu zorlu süreci, en kısa sürede kolaylaştırmak bizler için de oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Sizlerin Klinik Masaj gibi sorularını cevaplayıp sağlıklı bir yaşam sürmenizi amaçlıyoruz.

Fizik tedavi sabır ve zaman isteyen bir süreçtir. Bu süreçte, Fizomit Sağlıklı Yaşam Merkezi
ekibimizin tüm samimi duygularla yanınızda olduğunu lütfen unutmayın.

 

Menü